Get Adobe Flash player

Właśnie zrecenzowałem modèle do sklejania Lublin rxiiid Świeża informacja OD producenta — Firma IBG modèles Rozpoczyna prace nad modelami rodziny en Lublin R-XIII. Nie Mamy jeszcze kompletu informacji o planowanych wersjach, ALE z całą pewnością Dostępne b, ą przynajmniej 4 pudełka, w tym Oczywiście wersja na pływakach. Ze swojej strony Będziemy namawiali firmę do uwzględnienia nie tylko Jak najwięksjay liczby wersji samolotu R-XIII, ALE również do zrobienia modeli Lublina R-X i R-XIV. Jeśli koszt wprowadzenia dodatkowych elementów nie podniesie zbytnio ostatecznej Toscane modeli w sklepach, Jest SZANSA na sukces. La R. XIII-page de Lublin contient tous les produits connexes, articles, livres, walkarounds et projets de modélisation de l`échelle en plastique dédié cet avion. Cette rubrique est catégorisée sous: aéronefs» hélice» Lublin R. XIII Administratorem podanych przez Ciebie danych Osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje Dane b, ą przetwarzane w celu obsługi twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych Osobowych znajduje się w nasjay Polityce prywatności. Jedną ze specjalnosci sklepu internetowego Urwis.pl są przeróżne MODELE, w tym Szeroka oferta modeli plastikowych do samodzielnego składania lub sklejania. Znajdą u NAS Coś dla siebie Zarówno doświadczeni modelarze, Jak i osoby, które przygodę z tym Hobby Dopiero zaczynają. Portfolio plastikowych modeli Urwis.pl jest kompleksowe i Zawiera Wszystko, czego miłośnik modelarstwa Potrzebuje. Zestaw Zawiera plastikowy modèle ne sklejania. Samolot towarzyszący wykonany w skali 1:48. Ta Kategoria à Jednak nie Tylko je wyłącznie MODELE w Czystej postaci. À także Profesjonalne akcesoria modelarskie, które ułatwią pracę z modelem. Je Tak znajdziesz u NAS, NP. deloin Humbrol, lakiery m. Hobby, Czy pincety Excel. Gwarantujemy, że Dostępne w nasjay ofercie Farby, Czy lakiery nie zawierają w składzie szkodliwych dla Zdrowia substancji.

Mogą ich używać także alergicy. Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie liste i Zachowaj Go na Później. Jednym z głównych żadnych ofté w tej kategorii są plastikowe MODELE wojskowe. Wśród nich znajdziesz Takie produkty, Jak czołgi i inne pojazdy wojskowe. Posiadamy także figurki modelarskie.