Get Adobe Flash player    

Urodzona: Gniezno, 25.04.1981 – godz.: ??:?? 

Imieniny: 24 lipiec

Waga: ?? kg

Wzrost: ?? cm

Znak zodiaku: Byk

Chrzest: ???, Gniezno

Rodzice chrzestni: ???

————————————————————————————————–
Znaczenie imienia Kinga – echuje ją opanowanie, ale jest typową ekstrawertyczką uzewnętrzniającą swe emocje. Łatwo przystosowuje się do otoczenia. W sądach wydawanych o innych osobach bywa obiektywna. Siłą napędową są u niej uczucia. Pod ich wpływem może dokonywać wielkich rzeczy. Lubi błyszczeć na tle otoczenia, wydawać polecenia, pełnić jakąś funkcję. Jest szlachetna i łagodna. Cechuje ją wyjątkowa wytrwałość i upór. Jest w stanie osiągnąć każdy cel, który sobie założy. To osoba energiczna, ambitna, bojowa i bardzo pewna siebie, co bywa odbierane jako arogancja. Potrafi przekonywać innych. Bywa nieugięta w swych dążeniach, zawsze gotowa do walki, ale tylko wtedy, gdy ma przekonanie o swoim zwycięstwie. Gotowa jest jednak poświęcić swoje cele, jeżeli uzna, że dobro bliskich jest ważniejsze. Nie jest rozsądne wchodzenie jej w drogę, jeżeli niebezpieczeństwo zagraża komuś, kogo kocha. To osoba szalenie rodzinna. Nie interesuje się sukcesami ambicjonalnymi, ponieważ zawsze najważniejsze jest szczęście rodzinne.

————————————————————————————————–
Numerologiczna „TRÓJKA” – kochają życie i wszędzie wnoszą radość. Żadna inna wibracja nie daje tyle sympatii, światła i czaru. Dobre, łagodne i wielkoduszne Trójki to osoby energiczne, entuzjastyczne i pełne życia. Potrafią umilać życie innym ludziom. Są utalentowane i wszechstronne. Ich umysł jest bystry i lotny. Sympatyczne i urocze. Mają ogromną łatwość wysławiania się i komunikowania. Bez trudu nawiązują kontakty z wszystkimi. To osoby w „czepku urodzone”. Osoby o tej wibracji urodzenia wybrały tę cyfrę, ponieważ ich kosmicznym zobowiązaniem jest pokazanie innym, że optymizmem i pozytywną filozofią można przezwyciężyć wszelkie przeszkody oraz próby dnia codziennego, że szcęście, wiara i wyobrażnia pomagają nam porozumiewać się z innymi. Łączą nas z ludżmi i otwierają przed nami wszystkie drzwi. Natomiast ich osobistym wyzwaniem jest nauka koncentracji i skupienia oraz przezwyciężenie powierzchowności i „rozbiegania” ich czarującej, ale czasami niedojrzałej osobowości. 

CECHY POZYTYWNE: charyzma, obrotność; artystyczny i twórczy talent; elokwencja, łatwość w kontaktach z innymi ludźmi, lubi być centrum zainteresowania; wielkoduszność, idealizm, optymizm, wesołość, serdeczność,pozytywne myślenie, zapał do działań, natchnienie, łagodnosc uczuć, błyskotliwa i promienna osobowość;
CECHY NEGATYWNE: lekkomyślność, próżność, niedojrzałość, niestałość, powierzchowność, brak wytrwałości, nieodpowiedzialność, unika zobowiązań, ucieka od rzeczywistości i kłopotów; nadmierna podatność na wływy innych; ekstrawagancja, zadufanie, skłonność do mitomanii.
————————————————————————————————–
Pani Byk – najbardziej jest zainteresowana dobrym wyjściem za mąż i zbudowaniem sobie możliwie najwygodniejszego gniazda rodzinnego. Jej zainteresowania intelektualne dotyczą najczęściej spraw przyziemnych. W latach panieńskich lubi flirtować i zmieniać partnerów, ale wynika to z poszukiwania tej jednej, właściwej osoby. Jeżeli takiego partnera znajdzie, staje się wierną i dobrą żoną. Dla kogoś, kogo kocha, gotowa jest skoczyć w ogień. Nie stara się za wszelką cenę dążyć do niezależności małżeńskiej i kosztem domu czy rodziny robić karierę, chociaż często przejawia duże talenty artystyczne. Jej troską jest zbudowanie solidnego gniazda domowego i praca nad jego upiększaniem. Ponieważ jej samej bardziej zależy na utrzymaniu tego, co zdobyła, więc nie ryzykuje pozamałżeńskich romansów ani nie toleruje tego u męża. W obronie ogniska domowego pani Byk jest odważna i zazdrosna, a gadatliwość pozostaje jej głównym orężem. Kobiety spod tego znaku są zazwyczaj bardzo urodziwe, urocze, pełne wdzięku, i to niezależnie od wieku. Ich figury mają zaokrąglenia i wypukłości wszędzie tam, gdzie być powinny. Dla mężczyzn stanowią zawsze obiekt podziwu lub pożądania. Chętnie ubierają się w pogodne kolory, najczęściej w błękit. Bardzo lubią kupować drogie kosmetyki i na to nigdy nie zabraknie im pieniędzy.


 Cofnij…