Get Adobe Flash player
    

Urodzony: Mogilno, 19.11.1978 (niedziela) – godz.: ??:?? 

Imieniny: 21 kwiecień

Waga: ??? kg

Wzrost: ?? cm

Znak zodiaku: Skorpion

Rodzice chrzestni: Grażyna Wygnaniec i Leszek Hartwich

————————————————————————————————–
Znaczenie imienia Łukasz – jego wielka siła polega na przekonaniu, że jest absolutnie niezbędny! Jest człowiekiem rozważnym i ostrożnym w działaniu. To spokojny i cierpliwy flegmatyk. Patrzy, jak toczy się koło fortuny, wynosząc i zrzucając ludzi. Jest bardziej obserwatorem niż filozofem. Zanim się wypowie czy podejmie decyzję, waży starannie wszystkie za i przeciw. Częściej wybiera metodę drobnych kroczków niż dużych skoków. Na pozór flegmatyczny i spokojny, jednak potrafiący prawidłowo oceniać otaczającą go rzeczywistość. Cechuje go niepokój, który znajduje możliwość rozładowania jedynie w działaniu. Odznacza się przy tym intuicją i wyczuciem sytuacji. Gotowy wydatkować olbrzymie ilości energii, by przełamać opór ze strony ludzi czy rzeczy. Jego reakcje są powolne, odwlekają się o parę dni lub tygodni, niemniej jednak są bardzo skuteczne. Intuicja pozwala mu szybko wyśledzić u innych najmniejsze oznaki rozmijania się z prawdą. Pomimo to cechuje go pewna naiwność i daje się wciągać w przygody, których ukrytych konsekwencji nie potrafi przewidzieć. Jest altruistą. Pragnie oddawać przysługi, pomagać innym. Życie towarzyskie wydaje mu się jednak stratą czasu. Jeśli w nim uczestniczy, to bardziej z uprzejmości, niż z przekonania. Woli w gronie rodziny czy przyjaciół snuć marzenia o przyszłym świecie, gdzie zapanuje miłość i sprawiedliwość. Moralność ma nieco „książkową”, gdyż rozróżnienia między dobrem a złem są u niego nieco schematyczne. Towarzystwo przyjaciół daje mu poczucie bezpieczeństwa w działaniu. Zmysłowość stwarza mu problemy. Wpada w panikę, gdy jest rozdarty między silnymi popędami, a poczuciem obowiązku, szacunkiem dla kobiet i dobrymi uczynkami, które musi spełniać. Poszanowanie ogniska domowego i rodziny ratuje go z wielu dwuznacznych sytuacji. Ma rozwinięty zmysł rodzinny, potrzebuje wiele zrozumienia i dyskretnie okazywanej czułości.

————————————————————————————————–

Numerologiczna „JEDYNKA” – wspaniały otwarty umysł, pełen inicjatyw. Jedynka daje siłę, impuls, rozmach, który porusza świat. To urodzeni przywódcy, dynamiczni, charyzmatyczni. Posiadają odwagę i zdecydowanie. Ich siła przekonywania i ekstrawertyczna osobowość inspiruje i pobudza innych do dawania tego, co mają w sobie najlepszego.
JEDYNKI wybrały tę cyfrę, ponieważ ich kosmicznym zobowiązaniem jest inspirowanie innych ludzi w taki sposób, by uwierzyli we własne siły a także i to, że czyniąc użytek z własnych zasobów mogą zrealizować każdy postawiony sobie cel. Powinny udowodnić i pokazać na swoim własnym przykładzie, że jest to możliwe.
Natomiast ich osobistym wyzwaniem jest przezwyciężenie pułapek „ego” oraz nauka jak współpracować i dzielić się z innymi.

CECHY POZYTYWNE: ambicja, zdolności przywódcze, niezwykła inteligencja, rozwaga i racjonalizm, kreatywność, rozwinięta wyobrażnia, oryginalność, wiara w siebie, logika, pragmatyzm, wybitna osobowość, potrzeba wyróżniania się i bycia ważnym, talent, elokwencja, wielka potrzeba wolności i niezależności.

CECHY NEGATYWNE: nadmierna duma, egocentryzm; charakter władczy, despotyczny i dyktatorski; egoizm, materializm, nieumiejętność uznawania własnych błędów, łatwość ranienia innych, sarkazm, beznamiętność; nie przebiera w środkach w dążeniu do celu.
————————————————————————————————–
Pan Skorpion – jest z natury refleksyjny, obdarzony potężną intuicją, jest niezwykle dynamicznym i pełnym inicjatywy organizatorem. Nie pobłaża własnej ani cudzej słabości. To świetny taktyk, umiejętny i bezwzględny gracz, burzący – aby odtworzyć, tworzący – aby zburzyć. Jest skrajnym indywidualistą.
W obejściu bywa zazwyczaj szorstki i prowokacyjny. Skorpion reprezentuje siłę i wolę. Gorzej jest u niego liczyć. Jego myśli są zaprzątnięte seksem. Każdą kobietę, z która bliżej się zetknął, będzie chciał sobie podporządkować. W uczuciach nie jest stały, gdyż za bardzo pociąga go płeć odmienna. Jego przeżycia w tym względzie są powierzchowne. Szybko przechodzi nad nimi do porządku dziennego. Przy takiej aktywności jego możliwości zaczynają wyczerpywać się już w średnim wieku. Staje się przez to znacznie spokojniejszy i kieruje swój wysiłek na inne dziedziny życia.
Pan Skorpion jest bardzo zazdrosny o obiekt swoich pożądań. Od partnerki wymaga wierności, maksymalnego zaangażowania w prowadzenie domu i troskliwego wychowywania dzieci. Sam też bardzo kocha dzieci. Ma wysokie wyobrażenie o sobie i swoich manierach. Nie znosi sprzeciwu, a nawet odmiennego zdania. Skorpiony na niższym poziomie intelektualnym mogą wykorzystywać swoje opanowanie, zimną krew, przebiegłość i mściwość w niecnych zamiarach.


 Cofnij…