Get Adobe Flash player


Urodzona: Gniezno, 19.08.2010 (czwartek) – godz.: 12:20 

Imieniny: 9 kwiecień

Waga: 2.680 kg

Wzrost: 49 cm

Znak zodiaku: Lew

Chrzest: 02.X.2010, Duszno

Rodzice chrzestni: Angelika Ristau i Jakub Danik

————————————————————————————————–
Znaczenie imienia Majato pradawne imię występuje niemal we wszystkich kulturach. Starożytni Grecy czcili Maję – córkę Atlasa i matkę Hermesa. Buddyści uważają Maję za matkę Buddy. Według mitologii rzymskiej Maja opiekowała się przyrodą, zwłaszcza tą budzącą się do życia – na jej cześć wiosenny miesiąc nazwano majem.

Maja, wrażliwa i uduchowiona, lubi być sama. Bardziej niż namacalnej obecności drugiego człowieka potrzebuje świadomości, że jest ktoś, komu może powierzyć swoje myśli. Niekoniecznie musi rozmawiać z ludźmi wprost – chętnie wypowiada się przez poezję, muzykę, rysunki. Bardzo mocno odczuwa niejednoznaczność świata. Jak twierdzi, nie wszystkie myśli i uczucia da się wyrazić słowami. W rozmowie często doszukuje się treści, które nie zostały wypowiedziane. Zdarza jej się też mówić tak, by odbiorca nie zrozumiał jej przekazu. Bywa to męczące, no ale w końcu Maja to taka szczególna osoba, którą kocha się za to, że jest. 

Wcześnie zakłada rodzinę, bo bardzo potrzebuje osoby potrafiącej „przytwierdzić” ją do ziemi. Maja jest konsekwentna w swych przekonaniach. Ma spokojny, rozsądny, prostolinijny, sprawiedliwy charakter. Jest kobietą subtelną, postępującą intuicyjnie, zgodnie ze wszystkimi regułami prawdy. Zna doskonale naturę ludzką oraz różne charaktery. Maja szybko podejmuje decyzje, które w zasadzie są trafne. Nigdy nie zmienia raz danego słowa. Ona zawsze poniesie pełną odpowiedzialność za rodzinę i dom. Lubi dzieci. Męża traktuje jako głowę domu, która musi zabezpieczyć rodzinie warunki materialne.
————————————————————————————————–
Numerologiczna „TRÓJKA” – kochają życie i wszędzie wnoszą radość. Żadna inna wibracja nie daje tyle sympatii, światła i czaru. Dobre, łagodne i wielkoduszne Trójki to osoby energiczne, entuzjastyczne i pełne życia. Potrafią umilać życie innym ludziom. Są utalentowane i wszechstronne. Ich umysł jest bystry i lotny. Sympatyczne i urocze. Mają ogromną łatwość wysławiania się i komunikowania. Bez trudu nawiązują kontakty z wszystkimi. To osoby w „czepku urodzone”. Osoby o tej wibracji urodzenia wybrały tę cyfrę, ponieważ ich kosmicznym zobowiązaniem jest pokazanie innym, że optymizmem i pozytywną filozofią można przezwyciężyć wszelkie przeszkody oraz próby dnia codziennego, że szcęście, wiara i wyobrażnia pomagają nam porozumiewać się z innymi. Łączą nas z ludżmi i otwierają przed nami wszystkie drzwi. Natomiast ich osobistym wyzwaniem jest nauka koncentracji i skupienia oraz przezwyciężenie powierzchowności i „rozbiegania” ich czarującej, ale czasami niedojrzałej osobowości. 

CECHY POZYTYWNE: charyzma, obrotność; artystyczny i twórczy talent; elokwencja, łatwość w kontaktach z innymi ludźmi, lubi być centrum zainteresowania; wielkoduszność, idealizm, optymizm, wesołość, serdeczność,pozytywne myślenie, zapał do działań, natchnienie, łagodnosc uczuć, błyskotliwa i promienna osobowość;
CECHY NEGATYWNE: lekkomyślność, próżność, niedojrzałość, niestałość, powierzchowność, brak wytrwałości, nieodpowiedzialność, unika zobowiązań, ucieka od rzeczywistości i kłopotów; nadmierna podatność na wływy innych; ekstrawagancja, zadufanie, skłonność do mitomanii.
————————————————————————————————–
Pani Lew – Pani spod słonecznego znaku Lwa jest dumna i wyniosła, ale nie wynika to z zarozumiałości, lecz z godności, sposobu poruszania się, gestykulacji i mimiki, które znamionują wielką damę. Jest przy tym na ogół zgrabna, urodziwa i elegancka. Chętnie nosi ubiory w najlepszym gatunku, doskonale wiedząc, w czym jest jej do twarzy. Na co dzień zachowuje się wytwornie i cieszy się wrodzonym autorytetem. Spokojnie, bez większego wysiłku osiąga to, co sobie zaplanowała. Niejako z urzędu należy jej się naczelne miejsce w danej zbiorowości. Z wyjściem za mąż pani Lew nie ma kłopotów, gdyż cieszy się nieustającym powodzeniem. Ambicje ma wygórowane, prawie nierealne, a życie zazwyczaj płata jej figla i wychodzi za mąż za zupełnie przeciętnego mężczyznę. Pani Lew jest dobrą żoną. Bardzo dba o swoje dzieci. W małżeństwie lubi czasem ponarzekać, ale dzięki swojej oryginalności, klasie, rozwiniętemu zmysłowi estetycznemu i znajduje rekompensatę moralną w swoim otoczeniu. W domu próbuje rządzić i trzymać wszystkich pod pantoflem, ale potrafi też pozornie skapitulować, czyli dać satysfakcję innym, ale tak, aby jej pozycja pozostała nie zagrożona. Dom prowadzi doskonale i w niekonwencjonalny sposób. Gorzej za to z klimatem domowym, gdyż bywa uparta i nadmiernie gadatliwa. Natomiast chętnie pomaga mężowi i niejednokrotnie staje się podporą w prowadzonym przez niego interesie. W miłości jest wielce osobliwa. Wie, że jest atrakcyjna, i zaloty mężczyzn po części zaspokajają jej ambicję. Nie odczuwa zbytniego mężczyzn po części zaspokajają jej ambicję. Nie odczuwa zbytniego pożądania. Lubi seks i łatwo osiąga zadowolenie, jednak życie erotyczne nie dominuje w jej myślach. Godne podkreślenia jest to, że Lwica trzyma się swojego stadła aż po grób, jednak nie chce być jego niewolnicą i nic w tym dziwnego, wszak to królewska krew.


 Cofnij…