Get Adobe Flash player 

Urodzona: Gniezno, 21.07.2013 (niedziela) – godz.: 11:20 

Imieniny: 15 maj

Waga: 2.680 kg

Wzrost: 48 cm

Znak zodiaku: Rak

Chrzest: 07.IX.2013, Duszno

Rodzice chrzestni: Monika Danik i Mariusz Bogusiewicz

————————————————————————————————–
Znaczenie imienia Nadia – imię to ma nader interesujące łacińsko-greckie pochodzenie. Oznacza nadzieję. Według legendy chrześcijańskiej, w Azji Mniejszej podczas prześladowania chrześcijan w III w. zginęła śmiercią męczeńską matka (Zofia) oraz trzy jej córki: Wiara (łac.Fides), Miłość (łac. Caritas) i Nadzieja (łac. Spes). Nadzieja zginęła ostatnia, stąd powstało powiedzenie, że „nadzieja umiera ostatnia”.
Nadia jest skróconą formą imienia Nadzieja. W Polsce wcześniej imię to nie występowało, ale u naszych wschodnich sąsiadów imiona trzech sióstr-męczennic są do dziś popularne (Wiera, Nadieżda (Nadia) i Lubow).
Pragnie skupiać na siebie uwagę. Wspaniałomyślna, szczera, szczodra i niezależna. Wykazuje wielkie zdolności do rządzenia innymi. Dumna, ambitna ale czasem nieco próżna i zarozumiała. Ponadto imię to oznacza czystość, skromność, pracowitość, a także poświęcenie się i swych talentów w pomaganiu innym. Jest skryta, skromna, praktyczna, wybredna i pracowita, analityczna i skrupulatna, szuka wiedzy i zrozumienia.
Urodzeni w tym dniu są grzeczni i wytworni, ich osąd jest jasny, myślą szybko i łatwo. Nawiązują szybciej niż inni znajomości. Nie wierzą w rzeczy niesprawdzone.
ZDROBNIENIA IMIENIA NADIA: Nad, Nadi, Nadik, Nadika, Nadin, Nadina, Nadine, Nadinka, Nadinulka, Nadinuś, Nadiowi, Nadiś, Nadka, Nadula, Nadulka, Nadunia, Nadusia, Naduś, Naduśka, Nadyjka, Nadyś, Nadzia, Nadziara, Nadziej, Nadziejka, Nadzik, Nadzikus, Nadzikusek, Nadziula, Nadziulka, Nastka, Nastusia, Natka
————————————————————————————————–

Numerologiczna „SIÓDEMKA” – najbardziej hermetyczne, zagatkowe i dziwne osoby w całej skali numerologicznej. Wybitna umysłowość, duchowość, intuicja. Indywidualizm i poczucie niezależności. Nieufne wobec nieznanego. Z natury nieśmiałe. Często powściągliwe, samotne (samotność Siodemek jest w ich wnętrzu i nie zależy od otoczenia). Zdystansowane, eleganckie, wręcz arystokratyczna osobowość. Ich rezerwa i powaga może być złudnie postrzegane jako wyniosłość. Często są one postrzegane jako osoby zimne. Prawda jest taka, że są to osoby bardzo wrażliwe i w taki sposób próbują chronić delikatność własnej natury. Przekazując innym swoja własną mądrość czynią ich świadomymi własnych więzów z Wszechswiatem. Natomiast ich osobistym wyzwaniem jest nauka jak otworzyć się oraz komunikować swoje myśli i emocje oraz dzielić się nimi z ludżmi, by w ten sposób uniknąć izolacji i samotności.

CECHY POZYTYWNE: głęboka duchowość i umysłowość, szlachetność, delikatność, elegancja, skupienie, powaga, rezerwa, analityczność, logika, racjonalizm, zmysł obserwacji, dociekliwość, pilność, badawcza umysłowość, selektywność, perfekcjonizm, indywidualizm, potrzeba niezależności, mistycyzm, spostrzegawczość, intuicyjność, marzycielstwo, łatwość medytacji.

CECHY NEGATYWNE: samoograniczanie, izolowanie się, samotność, beznamiętność, problemy adaptacyjne, egoizm, pesymizm, melancholia; posępność, która może doprowadzić do depresji, nerwicy lub oziębłości uczuciowej; skłonność do autodestrukcji.
————————————————————————————————–
Pani Rak – Kobieta spod tego znaku jest na ogół łagodna, cicha i nader cierpliwa. Często ma inny pogląd na sprawę niż jej partner, ale forsuje swojego zdania na siłę, nie krzyczy, nie nalega, nie czyni wymówek. Dąży do celu przebiegłością, naprowadzając partnera na swój tok myślenia. Stara się, aby „kupił” pomysł jako swój własny natomiast jej,  jako osobie niezwykle skromnej, wystarcza satysfakcja osobista. Panie spod tego znaku przywiązują dużą wagę do swojego wyglądu. Lubią długo siedzieć przed lustrem i wyjdą z domu dopiero, gdy ich makijaż będzie w należytym porządku. To samo dotyczy stroju. Bardzo dbają o to, aby mieć coraz to nowe ubiory, a często same je szyją. W ich doborze nie kierują się modą ani urodą stroju, lecz przede wszystkim gustem partnera. Potrafią rzucić w kąt nawet najdroższą rzecz, jeżeli nie podoba się wybranemu mężczyźnie. W życiu tych kobiet miłość odgrywa szczególną rolę. Nie seks, a właśnie miłość. Decydują się na małżeństwo tylko wtedy, gdy panieńskim, gdyż boją się rozczarowania. Zarówno w miłości, jak i w seksie pozostają bierne, a inicjatywa musi wyjść od partnera.  Zadowalają się niewielką dawką czułości. Dla kochającego męża gotowe są jednak do poświęceń i zaspokajania jego wybujałej nawet fantazji. Potrafią być w tym znakomite, gdyż dzięki swojej inteligencji i wyobraźni są kobietami o dużych możliwościach. Panie Raki są świetnymi gospodyniami, żonami i matkami. Odciążają mężów od prac domowych, ale wszelka pomoc z ich strony bardzo podnosi je na duchu. Dla rodziny są bardzo dobre, co często przez domowników jest wykorzystywane bez skrupułów. Swoje dzieci kochają jak rzadko które matki. Dom i dzieci to ich cały świat. Kobiety te zdolne są do wielu wyrzeczeń, jednak wymagają delikatnego traktowania. Dlatego należy zdobywać ich względy subtelnością, a nie siła.


 Cofnij…